Δευτέρα, 1 Φεβρουαρίου 2016

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Ολο το Πρόγραμμα Αγώνων 6-7, 13-14, 20-21, 27-28 Φεβρ. 2016. Κυριακή με Στρατώνι και Ποτίδαια και Σάββατο με Ορμύλια και Συκιά ο Διγενής Λακκώματος. Στο Γήπεδο της Γαλάτιστας με την Ουρανούπολη την Κυριακή 7 Φεβ.(14:30) ο ΠΑΟΚ Λακκώματος στο Μπαράζ.






01.02.16
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 19η Αγωνιστική

Σάββατο 6 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΝ. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
4ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣΝ. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ

Κυριακή 7 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
5Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
6ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣΝ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
8ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣΑΡΝΑΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 18η Αγωνιστική

Σάββατο 6 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΓΟΜΑΤΙΟΥ
2Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣΔΟΥΜΠΙΩΝ
3Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
4ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑΦΟΥΡΚΑΣ
5Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝ. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
6ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ

Κυριακή 7 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
7ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
9Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.ΣΑΡΤΗΣ
10ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΟΛΥΝΘΟΥ
11ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣΒΑΒΔΟΥ
12ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣΦΛΟΓΗΤΩΝ
13ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣΑΦΥΤΟΥ
*ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ : 0 - 3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ.-
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - Τελικός Play off Βορείου ομίλου
Σάββατο 6 Φεβ. 2016   Ώρα : 14:30Γήπεδο :
1ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝΒΑΡΒΑΡΑΣ
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - Αγώνας κατάταξης

Κυριακή 7 Φεβ. 2016   Ώρα : 14:30Γήπεδο :
2Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 20η Αγωνιστική

Σάββατο 13 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
2ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΝΙΚΗΤΗΣ
3ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣΒΑΡΒΑΡΑΣ
4Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΝ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

Κυριακή 14 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
5ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ* * *
6ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
7ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣΣΥΚΙΑΣ
8ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣΟΡΜΥΛΙΑΣ
* * * Το γήπεδο τέλεσης του αγώνα θα οριστεί με νεώτερη ανακοίνωση.
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 19η Αγωνιστική

Σάββατο 13 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΤΑΞΙΑΡΧΗ
2ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥΣΥΚΙΑΣ
4ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
5ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝΚΡΗΝΗΣ

Κυριακή 14 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
7ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
8ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΝΟΥ
9Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
10ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥΝ. ΦΩΚΑΙΑΣ
11ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
12ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
13ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΗΜΩΝΑ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
*ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ : 0 - 3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ.-
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 21η Αγωνιστική

Σάββατο 20 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣΝ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
3ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣΟΡΜΥΛΙΑΣ
4ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

Κυριακή 21 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
5ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝΝ. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
7ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥΝ. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
8ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΡΝΑΙΑΣ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 20η Αγωνιστική
Σάββατο 20 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥΓΟΜΑΤΙΟΥ
4ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝ. ΦΩΚΑΙΑΣ
5Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑΝ. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
6ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥΦΛΟΓΗΤΩΝ
Κυριακή 21 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
7ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥΔΟΥΜΠΙΩΝ
9Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΣΑΡΤΗΣ
10ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝ. ΜΑΡΜΑΡΑ
11ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣΟΛΥΝΘΟΥ
12ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣΦΟΥΡΚΑΣ
13ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝΒΑΒΔΟΥ
*ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ : 3 - 0 α/α, ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ.-
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 22η Αγωνιστική

Σάββατο 27 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
2ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣΒΑΡΒΑΡΑΣ
3Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣΝ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣΣΥΚΙΑΣ

Κυριακή 28 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
5ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
7ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣΝΙΚΗΤΗΣ
8ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣΙΕΡΙΣΣΟΥ
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 21η Αγωνιστική

Σάββατο 27 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
2ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΣΤΑΝΟΥ
3Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥΣΑΡΤΗΣ
4ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥΑΦΥΤΟΥ

Κυριακή 28 Φεβ. 2016   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
7ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣΤΑΞΙΑΡΧΗ
8ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
9Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
10Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
11ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑΚΡΗΝΗΣ
12ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
13ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝΦΛΟΓΗΤΩΝ
*ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ : 0 - 3 α/α. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ.-