Παρασκευή, 22 Ιανουαρίου 2016

Την Κυριακή 24 Ιαν. και ώρα 15:00 ΦΟΙΝΙΞ Vs ΔΙΓΕΝΗΣ Λακκώματος στο γήπεδο της Νικήτης. Ολο το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣ Χαλκιδικής 23 & 24 Ιαν. 2016


                                                         ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
Σάββατο 23 Ιαν. 2016   Ώρα : 15:00ΓΗΠΕΔΟ
1ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ 
2Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ 
3ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ 
4ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 
5Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ 
    
6Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ 
7ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ0 - 3 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 
8ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.  
9Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣΣΕΡΕΤΗΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ - ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ 
10ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΚΛΑΨΑΣ 
11ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΤΣΙΡΩΝΑΣ - ΚΟΥΡΑΣ 
    
12ΑΝ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ (14:30)ΓΡΕΒΕΝΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. 
    
  Κυριακή 24 Ιαν. 2016   Ώρα : 15:00 
13ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
14ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ 
15ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣΓΡΕΒΕΝΗΣ - ΑΛΒΑΝΟΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ 
    
16Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣΕΡΕΤΗΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ - ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ 
17ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ 
18Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 
19ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΤΣΑΚΙΡΗ 
20ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΚΟΥΡΑΣ 
21ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ 
22ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ - ΤΣΙΡΩΝΑΣΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
23ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ 
    
24ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  (14:30)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. 
    
    
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
 
Σάββατο 23 Ιαν. 2016   Ώρα : 11:00 
1ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥΚΕΧΑΓΙΑΣ 
    
 
Κυριακή 24 Ιαν. 2016   Ώρα : 11:00 
2ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥΚΛΑΨΑΣ 
3ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 
4ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣΚΩΣΤΟΓΛΟΥ 
5Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΤΣΑΚΙΡΗ