Παρασκευή, 8 Ιανουαρίου 2016

Το Σάββατο 9 Ιαν. και ώρα 15:00 ΑΡΗΣ Κασσανδρείας Vs ΔΙΓΕΝΗΣ Λακκώματος στο γήπεδο της Καλλιθεας. Ολο το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Χαλκιδικής 9 & 10 Ιαν. 2016

vs



ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Σάββατο 9 Ιαν. 2016   Ώρα : 15:00ΓΗΠΕΔΟ
1ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ - ΤΣΙΡΩΝΑΣ
3ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
4ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΑΛΒΑΝΟΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
5Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
6Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ - ΚΛΑΨΑΣ
7ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΓΡΕΒΕΝΗΣ - ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΚΟΥΡΑΣ
8ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣΕΡΕΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ - ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
9ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ
10ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
11ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
12ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΤΣΑΚΙΡΗ

Κυριακή 10 Ιαν. 2016   Ώρα : 11:00
13ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
14ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΚΟΥΡΑΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΤΣΑΚΙΡΗ
15ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
16ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 

Κυριακή 10 Ιαν. 2016   Ώρα : 15:00
17ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
18ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ.
19ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ
20Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
21ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝΑΛΒΑΝΟΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥΓΟΜΑΤΙΟΥ
22ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡ/ΚΗΣΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ
23ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝΓΡΕΒΕΝΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
24ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.
25Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
26ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣΤΣΙΡΩΝΑΣ - ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
27ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣΣΕΡΕΤΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ
28ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ

Σάββατο 9 Ιαν. 2016   Ώρα : 11:00
1ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ

Κυριακή 10 Ιαν. 2016   Ώρα : 11:00
2ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ
3ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥΑΛΒΑΝΟΣ
4ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ