Κυριακή, 16 Αυγούστου 2015

Γκολάρα και στην Κίνα ο Αβραάμ Παπαδόπουλος στο 88' στο ντέρμπι με την πρωτοπόρο του πρωταθλήματος Γκουανκτζού.

undefinedΑποτέλεσμα εικόνας για γκολ στην κινα για αβρααμ

Ανήμερα του Δεκαπενταύγουστου και στην Κίνα είχαμε την… αποκάλυψη του Αβραάμ!!!!! Ο διεθνής Λακκωματιώτης αμυντικός πέτυχε το παρθενικό του γκολ με την φανέλα της Σανγκάη Σένχουα και μάλιστα αυτό ήταν καθοριστικό, αφού χάρισε πολύτιμο βαθμό στην ομάδα του!!!!! Με σκαστή κεφαλιά δύο λεπτά πριν το τέλος, ο Χαλκιδικιώτης αμυντικός έγραψε το 2-2 στην έδρα της πρωταθλήτριας Γκουανγκζού, χαρίζοντας ένα πολύτιμο βαθμό στην ομάδα του, που ανέβηκε σε θέση βολής απο την αντιπαλό της.
 Αποτέλεσμα εικόνας για γκολ στην κινα για αβρααμ
 
 

Ολα τα αποτελέσματα των φιλικών αγώνων των ομάδων της ΕΠΣ Χαλκιδικής και τα επόμενα φιλικά προετοιμασίας της προσεχούς εβδομάδας.


 Αποτελέσματα απο 5 Αυγ. εως 15 Αυγ.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ            (2-0)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ                  (0-2)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ           (2-5)
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ                  (1-1)
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ              (2-0)
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ      (0-6)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ                     (3-0)
Π.Ο. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ                 (6-1)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ                     (2-1)
Μ.Α.Ο. ΦΙΛΥΡΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.                                      (2-1)
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ              (1-1)
Π.Ο. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ                (2-0)
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ            (2-0)
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΑ ΜΕΤΑΛΕΙΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ   (0-1)
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                    (1-1)
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ            (1-1)

Ε Π Ο Μ Ε Ν Α  Φ Ι Λ Ι Κ Α (Απο 16 Αυγ εως 2 Σεπ.)
                         ΚΥΡΙΑΚΗ     16 ΑΥΓ:
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                          (0-0)
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ Ν.  ΜΑΡΜΑΡΑ           (2-3)
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ (1-2)
                        ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΑΥΓ:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ                      (1-2)
ΑΧΙΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - Ν. Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ              (0-1)
                        ΤΡΙΤΗ  18 ΑΥΓ:
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ              (1-0)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                               (0-0)
                         ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΑΥΓ:
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ                        (0-1)
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ                              (3-3)
Π.Ο. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ                         (4-3)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ- ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ (1-1)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ              (3-6)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ           (7-0)
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ                        (9-0)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.                                       (2-0)
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ      (3-1)
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ                          (2-3)
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                                   (0-1)
Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΤΑ ΜΕΤΑΛΕΙΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ               (0-2)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                 (1-2)
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   (1-0)
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ         (2-9) 
                         ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΑΥΓ.
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ          (5-0)
AΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ                          (2-1)
                         ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΑΥΓ:
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - Ν. Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ (Αναβολή λόγω πένθους)
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ            (Αναβολή για αυριο Κυριακή)
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ                           (0-0)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ            (Αναβολή λόγω ακατ. γηπέδου)
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ                             (2-5)
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                     (3-2)
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ -ΠΑΟΚ (Κ-17)                                                 (2-3)
Π.Ο. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                        (2-2)
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ                     (3-1)
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ -ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ                      (3-2) 
ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                                    (1-0)
                           ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΥΓ:   
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ
                           ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΑΥΓ:
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ  Ρ.Π.
ΕΡΜΗΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
                          ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΑΥΓ:
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - Ν.Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ -ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.
                            ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΑΥΓ:
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
                            ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΑΥΓ:
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ
                            ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΥΓ:
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΧΙΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ - Π.Ο.Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
                            ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΣΕΠ:
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ







      
            



Ολοι οι προπονητές της Α΄ Κατηγορίας στην ΕΠΣ Χαλκιδικής για την ποδ. περίοδο 2015-16.



      1.  ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ:                        Κώστας Κωτάκης
      2.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ:                   Βασίλης Χάβος
      3.  ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ:                    Κώστας Φράγκος
      4.  Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:                        Γιώργος Σαϊτιώτης
      5.  ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ:                 Γιώργος Φώτης
      6.  ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ:            Νίκος Πασιαλής
      7.  ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:                          Ηλίας Καρακώστας
      8.  ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ:                  Βαγγέλης Κουτσουρές
      9.  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ:            Κώστας Ζαμπέτογλου
    10.  ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:                       Γιώργος Βούλγαρης
    11.  Ν.Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ:         Γιώργος Μανωλόπουλος
    12.  Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ:                         Γιώργος Κουτρουμάνης
    13.  Π.Ο. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ:                           Κυριάκος Μπιμπισίδης
    14.  ΤΑ ΜΕΤΑΛΕΙΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ:       Φώτης Γουνιώτης
    15.  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ:                   Στέργιος Μουστάκας
    16.  ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ                          Στέλιος Γουματιανός