Παρασκευή, 3 Απριλίου 2015

Tην Κυριακή 05 Aπριλ. ο αγώνας : Νίκη Πολυγύρου VS Διγενής Λακκώματος και ώρα:17:00 με διαιτητή τον Γουματιανό. Ολοι οι διαιτητές των Πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου 4 & 5 Απριλ. στην ΕΠΣ Χαλκιδικής.




 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
Σάββατο 4 Απρ. 2015   Ώρα : 17:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ  
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
5 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΡΑΓΚΟΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
6 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
7 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ  
8 Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΜΠΑΣΙΝΑΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.  
9 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.  
       
    Κυριακή 5 Απρ. 2015   Ώρα : 17:00 ΓΗΠΕΔΟ
10 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΑΛΒΑΝΟΣ - ΡΗΓΑΣ  
11 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
12 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ  
13 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
14 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
15 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ  
       
16 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΣΕΡΕΤΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
17 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΡΑΓΚΟΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ  
18 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ  
19 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ - ΤΣΙΡΟΥΔΑ  
20 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.  
       
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 4 Απρ. 2015   Ώρα : 11:00
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ  
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ  
3 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
4 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ  
6 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
       
Κυριακή 5 Απρ. 2015   Ώρα : 11:00
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
8 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.