Τρίτη, 17 Μαρτίου 2015

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Ολο το αγωνιστικό πρόγραμμα των κατηγοριών μέχρι την κανονική λήξη των πρωταθλημάτων.

 

Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 26η Αγωνιστική

Σάββατο 21 Μαρ. 2015   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
2Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
3ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΒΑΡΒΑΡΑΣ
 
  
 Κυριακή 22 Μαρ. 2015   Ώρα : 16:00  
4ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΦΟΥΡΚΑΣ
5Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
6ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
*Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ και Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ δεν διεξάγονται
 λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
    
    
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 23η Αγωνιστική

Σάββατο 21 Μαρ. 2015   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
4ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΡΗΜΝΗΣ
5ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
6ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
7ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
    

Κυριακή 22 Μαρ. 2015   Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
8ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ
9ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΒΡΑΣΤΩΝ
10ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
11Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ
12ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
13Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
14ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 24η Αγωνιστική ( εξ αναβολής )

Τετάρτη 25 Μαρ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο :
1Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
2ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣΝΙΚΗΤΗΣ
3ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΟΡΜΥΛΙΑΣ
4ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣΒΑΡΒΑΡΑΣ
5ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
*Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ και Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ δεν διεξάγονται
λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-

















Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 27η Αγωνιστική

Κυριακή 29 Μαρ. 2015   Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
1ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣΙΕΡΙΣΣΟΥ
2ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝΝ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
4ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
5ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥΒΑΡΒΑΡΑΣ
*ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ και ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ δεν διεξάγονται
λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 21η Αγωνιστική ( εξ αναβολής )

Σάββατο 28 Μαρ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο :
1ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥΓΟΜΑΤΙΟΥ
2ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
3Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
4ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗΒΡΑΣΤΩΝ
5Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥΝ. ΣΚΙΩΝΗΣ
6ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
7ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥΝ. ΦΩΚΑΙΑΣ
8ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑΝ. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
9Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ

Κυριακή 29 Μαρ. 2015   Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
10ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣΣΥΚΙΑΣ
11ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
13ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣΟΛΥΝΘΟΥ
14ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 28η Αγωνιστική

Τετάρτη 1 Απρ. 2015   Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
1ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΙΕΡΙΣΣΟΥ
2ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣΦΟΥΡΚΑΣ
3Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΝ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
5ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣΝΙΚΗΤΗΣ
6Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥΣΑΡΤΗΣ
*ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ και Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ, 
δεν διεξάγονται λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 29η Αγωνιστική

Κυριακή 5 Απρ. 2015   Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
1ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥΟΡΜΥΛΙΑΣ
3ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
4ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣΣΑΡΤΗΣ
*Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ και ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ δεν διεξάγονται
λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 24η Αγωνιστική

Σάββατο 4 Απρ. 2015   Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
1Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΝΟΥ
3ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
4ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣΤΑΞΙΑΡΧΗ
6ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
7ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
8Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝΝ. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
9ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΚΡΗΝΗΣ

Κυριακή 5 Απρ. 2015   Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
10ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝΣΥΚΙΑΣ
11ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
12ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣΝ. ΦΩΚΑΙΑΣ
13ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝΟΛΥΝΘΟΥ
14ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 30η Αγωνιστική

Μ. Τετάρτη 8 Απρ. 2015   Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
1ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΟΡΜΥΛΙΑΣ
2ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣΙΕΡΙΣΣΟΥ
4ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣΦΟΥΡΚΑΣ
5Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥΝ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
*ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 και Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ, 
δεν διεξάγονται λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-