Πέμπτη, 26 Φεβρουαρίου 2015

Tο Σάββατο 28 Φεβ. ο Αγώνας του Διγενή Λακκώματος με τον Θερμαϊκό Πορταριάς και ώρα:15:00 στο Γήπεδο"Αβραάμ Παπαδόπουλος" με διαιτητή τον Δράγκο. Ολοι οι διαιτητές των Πρωταθλημάτων!!!!!

 

 

Ο Νίκος Δράγκος στο "Αβραάμ Παπαδόπουλος".

 
 Σάββατο 28 Φεβ. 2015   Ώρα : 15:00ΓΗΠΕΔΟ
1ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝΓΡΕΒΕΝΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ 
2ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣΔΡΑΓΚΟΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΑΓΓΙΔΗΣ 
    
3ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΤΣΙΡΟΥΔΑ 
4ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ 
5ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ 
6ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ 
7ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ 
8ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 
9ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΜΠΑΣΙΝΑΣ 
10ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ 
    
11ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ( 14:30 )ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ - ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    
 
Κυριακή 1 Μαρ. 2015   Ώρα : 15:00ΓΗΠΕΔΟ
12Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
13ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΓΡΕΒΕΝΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ  
14ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. 
15ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ 
    
16ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 
17ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ 
18ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. 
19ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ 
20ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ  
21ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝΣΕΡΕΤΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 
    
22ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ( 14:30 )ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΡΗΓΑΣ - ΣΚΑΦΙΔΑΣ 
    
    
    
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 28 Φεβ. 2015   Ώρα : 11:00
1ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ  
2ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥΚΕΧΑΓΙΑΣ 
3ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣΓΟΥΤΑΣ Δ. 
4ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.