Τρίτη, 3 Φεβρουαρίου 2015

Ο Α.Σ. ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ Λακκώματος ευχαριστεί τον Στέφανο Κλάους Αθανασιάδη!!!






"Ο Α.Σ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ θα ήθελε να εκφράσει τις θερμότατες ευχαριστίες του, στον Λακκωματιώτη διεθνή ποδοσφαιριστή του ΠΑΟΚ Στέφανο Κλάους Αθανασιάδη που έστειλε ένα ηχηρό μήνυμα αλληλεγγύης σε περίοδο κρίσης και κάλυψε την κρατική ανεπάρκεια καλύπτοντας τα έξοδα των αθλητών μας .
Ένα μεγάλο ευχαριστώ Κλάους απ όλους μας που με την χειρονομία σου έδειξες την έμπρακτη αγάπη σου προς τον σύλλογο μας αφού οι αθλητές μας Ηλίας Μουταφτσής και Γιάννης Χαραλαμπίδης μαζί με τον Δάσκαλο τους Κώστα Παπαδόπουλο που πλαισιώνου
ν την εθνική ομάδα καράτε θα συμμετάσχουν στο πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα που θα διεξαχθεί στην Ζυρίχη στις 7 και 8 Φεβρουαρίου. Ελπίζουμε η πράξη αυτή να αποτελέσει παράδειγμα προς μίμηση και για τους κρατικούς ή τοπικούς φορείς και όλοι μαζί να συμβάλλουμε στη ενίσχυση και στην υποστήριξη των αθλητών μας που με απαράμιλλο ζήλο και ακατάπαυστες προσπάθειες φορώντας το εθνόσημο στο μέρος της καρδιάς προάγουν το ευ αγωνίζεσθε πάντα στα πλαίσια της ευγενούς άμιλλας."

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Ολο το πρόγραμμα των αγώνων για 4 αγωνισικές. Τ ο Σάββατο 7 Φεβ. ο Διγενής Λακκώματος με τον Αετό Φούρκας στο "Αβραάμ Παπαδόπουλος".







Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 20η Αγωνιστική

Σάββατο 7 Φεβ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΟΡΜΥΛΙΑΣ
2ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

Κυριακή  8 Φεβ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
3ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
4ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣΒΑΡΒΑΡΑΣ
5ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
*Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ  και ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ δεν διεξάγονται
λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 18η Αγωνιστική

Σάββατο 7 Φεβ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥΚΡΗΜΝΗΣ
3ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥΝ. ΜΑΡΜΑΡΑ
4ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΒΡΑΣΤΩΝ
5ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣΑΦΥΤΟΥ
6ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥΦΛΟΓΗΤΩΝ
8Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ

Κυριακή  8 Φεβ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
9ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣΤΑΞΙΑΡΧΗ
10ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
11ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
13ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
14ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣΝ. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 21η Αγωνιστική

Σάββατο 14 Φεβ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣΝ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
2ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΦΟΥΡΚΑΣ
Κυριακή  15 Φεβ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
3ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ- ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥΝΙΚΗΤΗΣ
5Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
6ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
*Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 και ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ δεν διεξάγονται
λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 19η Αγωνιστική

Σάββατο 14 Φεβ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣΓΟΜΑΤΙΟΥ
2ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣΤΑΝΟΥ
3ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
4ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΒΡΑΣΤΩΝ
5ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
6ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΟΛΥΝΘΟΥ
7ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
8ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥΝ. ΦΩΚΑΙΑΣ
Κυριακή  15 Φεβ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
9ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
10ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑΣΥΚΙΑΣ
11Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
12Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣΝ. ΣΚΙΩΝΗΣ
13ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥΝ. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
14ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝΝ. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 22η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Φεβ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥΝΙΚΗΤΗΣ
2Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝΣΑΡΤΗΣ
3ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΒΑΡΒΑΡΑΣ
4ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥΝ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
6ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
*ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ  και ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 
δεν διεξάγονται λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 23η Αγωνιστική

Σάββατο 28 Φεβ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

Κυριακή 1 Μαρ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
3Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣΝ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥΦΟΥΡΚΑΣ
5ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΟΡΜΥΛΙΑΣ
*Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ και ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ δεν διεξάγονται
λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 20η Αγωνιστική

Σάββατο 28 Φεβ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
1ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
2ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΚΡΗΜΝΗΣ
4ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
5ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣΝ. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
6ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥΚΡΗΝΗΣ
7ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
8ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣΦΛΟΓΗΤΩΝ

Κυριακή 1 Μαρ. 2015   Ώρα : 15:00Γήπεδο :
9ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
10ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣΤΑΞΙΑΡΧΗ
11ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝΝ. ΜΑΡΜΑΡΑ
12ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥΑΦΥΤΟΥ
13ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
14ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ