Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2015

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Ολα τα αποτελέσματα των πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου 31 Οκτ. & 1 Νοε.


Αποτέλεσμα εικόνας για επσ χαλκιδικησ

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Σάββατο 31 Οκτ. 2015   
1 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ (2-0)
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ (1-1)
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ (0-1)
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ (1-2)
5 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ (2-0)
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ (1-3)
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ (2-0)
8 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ (3-0)
9 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ (3-2)
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ (2-1)
11 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ (1-0)
12 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ (7-2)

Κυριακή 1 Νοε. 2015  
13 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ (3-0)
14 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. (1-3)
15 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ (3-0)
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ (2-2)
17 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  (1-0)

Κυριακή 1 Νοε. 2015   
18 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ (0-1)
19 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ (1-1)
20 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ (3-2)
21 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (1-0)
22 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ (7-1)
23 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ (3-0)
24 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ (3-3)
25 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (4-1)
26 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ (2-0)
27 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (0-3)
28 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ (1-3)
29 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ (3-1)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ

Σάββατο 31 Οκτ. 2015 
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ (1-1)
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ (2-2)
3 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ (6-4).
4 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 (0-6)
5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ (1-2)

Κυριακή 1 Νοε. 2015  
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ              (αναβολή)       

Πέμπτη, 29 Οκτωβρίου 2015

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Ολοι οι διαιτητές των πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου 31 Οκτ. & 1 Νοε.

Αποτέλεσμα εικόνας για επσ χαλκιδικησ


ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
Σάββατο 31 Οκτ. 2015   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ
1 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ  
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  
       
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. - ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ  
5 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ  
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΣΕΡΕΤΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
       
8 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
9 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΛΑΨΑΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΤΣΑΚΙΡΗ  
11 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
12 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ ΚΟΥΡΑΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ  
       
 
Κυριακή 1 Νοε. 2015   Ώρα : 11:00  
13 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
14 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΓΟΥΤΑΣ ΣΤ. - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
15 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. - ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
17 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΚΛΑΨΑΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
       
 
Κυριακή 1 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00  
18 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
19 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΡΕΒΕΝΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
20 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
21 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ ΣΤ. - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
22 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.  
       
23 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.  
24 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ  
25 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΚΟΥΡΑΣ  
26 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. - ΚΛΑΨΑΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ  
27 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ - ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
       
28 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
29 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ - ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
 
Σάββατο 31 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00  
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΛΒΑΝΟΣ  
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ  
3 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ
4 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΟΥΡΑΣ   
5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
       
 
Κυριακή 1 Νοε. 2015   Ώρα : 11:00  
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ

Αναγγελία ποδοσφαιρικών αγώνων των ομάδων του Διγενή Λακκώματος 31 Οκτ. και 1 Νοε. 2015. Στο γήπεδο "Αβραάμ Παπαδόπουλος" την Κυριακή και ώρα 15:00 με Τορωναίο Συκιάς ο Διγενής.

Φωτογραφία του χρήστη Γ.Α.Σ Τορωναίος Συκιάς.


                                                       ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤ. 2015
                              Πρωτάθλημα "ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ" ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (5η αγων.)
                              
                                ΓΗΠΕΔΟ:ΠΛΑΝΕΤ Ωρα: 12:00
                                     Διγενής Λακκώματος -Π.Ο.Ν. Καλικράτειας
                                                  


                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤ. 2015
                               Πρωτάθλημα "ΠΑΙΔΩΝ" ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (6η αγων.)
                                   ΓΗΠΕΔΟ: ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ  Ωρα: 12:30
                                    Διγενής Λακκώματος - Αχιλλέας Τριανδρίας



       

                      
                                                      ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕ. 2015

                               Πρωτάθλημα Α΄κατηγ. ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (7η αγων.)
                                ΓΗΠΕΔΟ: "ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ"   Ωρα: 15:00
                                      Διγενής Λακκώματος - Τορωναίος Συκιάς



                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕ. 2015

                               Πρωτάθλημα ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - (4η αγων.)

                                ΓΗΠΕΔΟ: ΠΛΑΝΕΤ   Ωρα: 11:00
                                     Διγενής Λακκώματος - Εκπ. Μαντουλίδη

Τετάρτη, 28 Οκτωβρίου 2015

Καλό ταξίδι Γιάννη......καλό παράδεισο "Διγενάρα" μας. Η Φωνή σου θα αντηχεί συνέχεια στο "Αβραάμ Παπαδόπουλος"





Σε κλίμα βαθιάς οδύνης έγινε χθες το απόγευμα στο Λάκκωμα η κηδεία του Γιάννη Κοτότσου, του άτυχου φιλάθλου που βρήκε τραγικό θάνατο στο γήπεδο «Αβραάμ Παπαδόπουλος» στη διάρκεια του αγώνα του Διγενή Λακκώματος με την Δόξα Ορμύλιας. Η εξόδιος ακολουθία τελέστηκε στον Ιερό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου στο Λάκκωμα, πλήθος κόσμου παραβρέθηκε και την παρακολούθησε. Μεταξύ άλλων σύσσωμο το διοικητικό συμβούλιο του Διγενή Λακκώματος, που κατέθεσε στεφάνι, όπως επίσης και αντιπροσωπεία των συνδέσμων φιλάθλων του ΠΑΟΚ, καθώς ήταν γνωστό πως ο 49χρονος άνδρας, πατέρας δύο τέκνων, ήταν ένθερμος υποστηρικτής του «Δικεφάλου», αλλά και της ομάδας του χωριού του, του Διγενή. Μάλιστα στον τάφο έβαλαν μια φανέλα του ΠΑΟΚ και μια του Διγενή, τις ομάδες της καρδιάς του. Ενός λεπτού σιγή θα κρατηθεί στον αγώνα με τον Τορωναίο Συκιάς την προσεχή Κυριακή 1 Νοεμ. στο γήπεδο που αφησε την τελευταία πνοή του , επίσης οι ποδοσφαιριστές του Λακκώματος θα καταθέσουν λουλούδια στον χώρο που πέθανε ο Γιάννης Κοτότσος και θα φορέσουν μαύρο περιβραχιόνιο. Το συμβάν έλαβε χώρα στη διάρκεια της συνάντησης, όταν ο άτυχος Γιάννης πήγε πίσω από τον πάγκο της φιλοξενούμενης ομάδας, γλίστρησε και έπεσε σε ένα χώρο με στάσιμα νερά της βροχής. Το πιο τραγικό είναι πως κανείς από την κερκίδα δεν το αντιλήφθηκε, ώστε να αντιδράσει, παρά μόνο τον βρήκαν μετά τη λήξη της αναμέτρησης. Συντετριμμένοι ήταν οι ποδοσφαιριστές του Διγενή, καθώς ο Κοτότσος, γνωστός ως «Διγενάρας», τους στήριζε συνεχώς και τους εμψύχωνε από την κερκίδα, αλλά και στις προπονήσεις, ιδιαίτερα ύστερα από άσχημα αποτελέσματα. Πολλοί ακόμα δεν μπορούν να συνειδητοποιήσουν πώς συνέβη ένα τέτοιο τραγικό περιστατικό και χάθηκε τόσο άδικα ένας τόσο αγαπητός και άκακος άνθρωπος με μεγάλη ψυχή!!!!! Καλό ταξίδι αγαπημένε μας "Διγενάρα"!!!!!
 

Τρίτη, 27 Οκτωβρίου 2015

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Δείτε όλο το πρόγραμμα των αγώνων για 4 αγωνιστικές. Την Κυριακή 1 Νοε. και ώρα: 15:00 στο "Αβραάμ Παπαδόπουλος" ο Διγενής Λακκώματος με τον Τορωναίο Συκιάς.



Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 7η Αγωνιστική  

Σάββατο  31 Οκτ. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
1 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ   Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΑΡΝΑΙΑΣ  
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  
         

Κυριακή 1 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  
6 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ   Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ   ΟΡΜΥΛΙΑΣ  
8 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ   ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 6η Αγωνιστική  
  Σάββατο  31 Οκτ. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ   ΣΑΡΤΗΣ  
2 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ   ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ   ΦΛΟΓΗΤΩΝ  
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ   ΑΦΥΤΟΥ  
         
  Κυριακή 1 Νοε. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο :  
5 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  
6 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.   ΔΟΥΜΠΙΩΝ  
7 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ   ΒΑΒΔΟΥ  
9 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ  
         
  Κυριακή 1 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
10 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
11 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ   ΓΟΜΑΤΙΟΥ  
12 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ   Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  
13 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ   ΟΛΥΝΘΟΥ  
14 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ   ΦΟΥΡΚΑΣ  
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 5η Αγωνιστική  

Σάββατο  31 Οκτ. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ   ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  
2 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  
3 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ   ΒΡΑΣΤΩΝ  
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ  
5 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ   ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  
         

Κυριακή 1 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
6 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ   ΖΩΓΡΑΦΟΥ  
7 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  
* ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011: 3 - 0 α/α ( αποχώρησε ο Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 από το πρωτάθλημα ).
         
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 8η Αγωνιστική  
  Σάββατο 7 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ   Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ   Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  
         

Κυριακή 8 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005   ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ   ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ   ΝΙΚΗΤΗΣ  
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ   ΒΑΡΒΑΡΑΣ  
8 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ   ΙΕΡΙΣΣΟΥ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 7η Αγωνιστική  

Σάββατο 7 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
1 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ   ΤΑΞΙΑΡΧΗ  
2 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΣΥΚΙΑΣ  
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ   ΣΤΑΝΟΥ  
4 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ   ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  
         

Κυριακή 8 Νοε. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο :  
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΟΜΑΤΙΟΥ  
7 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ   ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ   ΑΦΥΤΟΥ  
         
  Κυριακή 8 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
9 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ  
10 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ   ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  
11 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ   ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  
12 Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ   ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ  
13 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ   ΚΡΗΝΗΣ  
14 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ
ΟΡΜΥΛΙΑΣ  
         


     
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 6η Αγωνιστική  
  Σάββατο 7 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ   Ν. ΡΟΔΩΝ  
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ
ΒΑΡΒΑΡΑΣ  
3 ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ   ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2  
4 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ   ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  
         
  Κυριακή 8 Νοε. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο :  
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ   ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  
         
  Κυριακή 8 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ   ΖΩΓΡΑΦΟΥ  
* Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛ/ΚΗΣ 0 - 3 α/α ( αποχώρησε ο Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 από το πρωτάθλημα ).
         


     
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 9η Αγωνιστική  

Σάββατο 14 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ   ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΟΡΜΥΛΙΑΣ  
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ   ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ  
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ   ΣΥΚΙΑΣ  
         
  Κυριακή 15 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
5 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ   Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ   ΑΡΝΑΙΑΣ  
7 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ   Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 8η Αγωνιστική  
  Σάββατο 14 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.   ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ  
2 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  
3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
4 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ   Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  
6 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ   ΦΟΥΡΚΑΣ  
         

Κυριακή 15 Νοε. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο :  
7 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΔΟΥΜΠΙΩΝ  
8 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ   ΟΛΥΝΘΟΥ  
         
  Κυριακή 15 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
9 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ   ΣΥΚΙΑΣ  
10 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ   ΓΟΜΑΤΙΟΥ  
11 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
12 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ   Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ   ΒΑΒΔΟΥ  
14 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ   Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ  
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 7η Αγωνιστική  

Σάββατο 14 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
1 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ   ΒΡΑΣΤΩΝ  
2 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ   ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ  
         

Κυριακή 15 Νοε. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο :  
3 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  
4 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  
5 ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ   ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ  
         

Κυριακή 15 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΑΡΒΑΡΑΣ  
7 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ   ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  
  * ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 : 3 - 0 α/α ( αποχώρησε ο Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 από το πρωτάθλημα ).
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 10η Αγωνιστική  

Σάββατο 21 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
1 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005   Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ   ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  
3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ   Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΝΙΚΗΤΗΣ  
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ   ΒΑΡΒΑΡΑΣ  
         

Κυριακή 22 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
6 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ   Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  
7 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  
8 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ   ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 9η Αγωνιστική  

Σάββατο 21 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ   ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΓΟΜΑΤΙΟΥ  
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ   ΔΟΥΜΠΙΩΝ  
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ   ΑΦΥΤΟΥ  
         

Κυριακή 22 Νοε. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο :  
5 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.   ΤΑΞΙΑΡΧΗ  
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ   ΚΡΗΝΗΣ  
         

Κυριακή 22 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ   ΣΤΑΝΟΥ  
8 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  
9 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ   ΣΑΡΤΗΣ  
10 Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ   ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ  
11 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΟΡΜΥΛΙΑΣ  
12 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ   ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΗΜΩΝΑ  
13 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ   ΦΛΟΓΗΤΩΝ  
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ   ΒΑΒΔΟΥ  
         
         
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 8η Αγωνιστική  
  Σάββατο 21 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
1 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ   ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  
2 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  
3 ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ   ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2  
         

Κυριακή 22 Νοε. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο :  
4 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΒΡΑΣΤΩΝ  
5 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ   ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  
6 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ   ΖΩΓΡΑΦΟΥ  
         

Κυριακή 22 Νοε. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο :  
7 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  
* Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ : 0 - 3 α/α ( αποχώρησε ο Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 από το πρωτάθλημα ).