Δευτέρα, 28 Σεπτεμβρίου 2015

Γέμισε μετάλλια το Λάκκωμα απο απο τους καρατέκα του συλλόγου ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ!!!! Μπράβο στους αθλητές και στον προπονητή τους Κώστα Παπαδόπουλο!!!!


ΣΤΑ ΨΗΛΟΤΕΡΑ ΣΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΒΑΘΡΟΥ ΑΝΑΡΙΧΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΚΑΡΑΤΕΚΑ ΤΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ!!!!

Την Κυριακή αργά το βράδυ επέστρεψε αεροπορικώς η αποστολή του Α.Σ ΚΑΡΆΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ από το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Καράτε Εφήβων - Νέων & U21 που προκήρυξε η ΕΛ.Ο.Κ και διεξήχθη στο Ολυμπιακό Κέντρο Βαρέων Αθλημάτων Νέων Λιοσίων στην Αθήνα στις 26 & 27 Σεπτεμβρίου.   
Ο Α.Σ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ συμμετείχε στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα με 7 αθλητές που συνοδευόταν από τον Δάσκαλό τους Κώστα Παπαδόπουλο και τον βοηθό εκπαιδευτή Λεονάρντο Σότα, επίσης την αποστολή συνόδευσε η ταμίας του Συλλόγου Ντιάνα Τσόντου.

Η επιστροφή των αθλητών έγινε με ιδιαίτερες τιμές αφού γύρισαν από την αποστολή έχοντας στις αποσκευές τους 1 ΧΡΥΣΌ ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΟ και 2 ΧΆΛΚΙΝΑ μετάλλια. 

Πιο αναλυτικά από τους 7 αθλητές ΧΡΥΣΟ μετάλλιο κατέκτησε ο Ηλίας Μουταφτσής στην κατηγορία U-21 στα -75kgr 
ΧΑΛΚΙΝΟ μετάλλιο κατέκτησε η Κωστελίδου Αλεξία στην κατηγορία Νέων γυναικών στα -53kgr,
ΧΑΛΚΙΝΟ μετάλλιο κατέκτησε η Φωτεινή Μαμόγλου στην κατηγορία Νέων γυναικών στα -48kgr.
Επίσης κερδίσαμε δύο πέμπτες θέσεις από τους αθλητές Ορτουλίδη Τάσο στην κατηγορία εφήβων στα -70kgr και από την Μπουντουρίδου Αναστασία στην κατηγορία Νέων γυναικών στα +59kgr. Ακόμη συμμετείχαν οι Χαραλαμπίδης Ιωάννης και Κοντογιάννη Αφροδίτη που στάθηκαν άτυχοι από τον πρώτο τους αγώνα. 
Το επίπεδο των αγώνων μεγαλώνει με αύξουσα μαθηματική πρόοδο κάθε χρόνο και ο πήχης δυσκολίας ολοένα και εκτινάσσεται. Οι συμμετοχές των Συλλόγων έφτασαν στους 32 με πάνω από 200 αθλητές στο σύνολό τους.
  .

EΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Ολο το πρόγραμμα των αγώνων για 4 αγωνισικές!!!!


Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 3η Αγωνιστική 

Σάββατο 3 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
2ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ 
3Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 
4Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 
     

Κυριακή 4 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
5ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
6ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 
7ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 
8ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ 
     
     
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 2η Αγωνιστική 

Σάββατο 3 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 
2Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
3Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ 
4ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 
5ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΦΥΤΟΥ 
     
 Κυριακή 4 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
6ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 
7ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 
8ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΝΟΥ 
9ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 
     

Κυριακή 4 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
10Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΑΡΤΗΣ 
11ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 
12ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 
13ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ 
14ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 
     
     
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 1η Αγωνιστική 

Σάββατο 3 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
2ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΡΗΜΝΗΣ 
3ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ 
     

Κυριακή 4 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
4Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 
5ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 
     
 Κυριακή 4 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
6ΑΝΑΓ/ΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ - ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 
7Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011
Ν. ΡΟΔΩΝ 
8ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
     
 



   
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 4η Αγωνιστική 
 Σάββατο 10 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 
2ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 
3ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 
     
 Κυριακή 11 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
4ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΝΙΚΗΤΗΣ 
5ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 
6ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 
7ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 
8ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ 
     
     
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 3η Αγωνιστική 
 Σάββατο 10 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 
2ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
3ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ 
4Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
5ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 
     

Κυριακή 11 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
6ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ.  ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ 
7ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 
8ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΟΛΥΝΘΟΥ 
9ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 
     
 Κυριακή 11 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
10ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΓΟΜΑΤΙΟΥ 
11ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
12ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ  ΦΟΥΡΚΑΣ 
13ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 
14ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 
     


   
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 2η Αγωνιστική 
 Σάββατο 10 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 
2ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 
3ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ 
4ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 
     

Κυριακή 11 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
5ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΡΗΜΝΗΣ 
6ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 
     

Κυριακή 11 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
7Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΑΡΤΗΣ 
8ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 
     
 



   
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 5η Αγωνιστική 

Σάββατο 17 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
2ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
3Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 
4ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 
     

Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
5ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 
6ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
* * * 
7ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ 
8ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 
     
     
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 4η Αγωνιστική 

Σάββατο 17 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΓΟΜΑΤΙΟΥ 
2Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ 
3ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ 
 


 
 Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
4ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 
5ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 
6ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 
7ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΒΑΒΔΟΥ 
8ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 
9ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΦΥΤΟΥ 
     
 Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
10Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ ΣΑΡΤΗΣ 
11Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
12ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 
13Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ 
14ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 
     
     
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 3η Αγωνιστική 

Σάββατο 17 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ
Ν. ΡΟΔΩΝ 
2Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΣΑΡΤΗΣ 
3ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 
4Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 
5ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 
     
 Κυριακή 18 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
6ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
7ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
8ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 
     
 * * * : Το γήπεδο τέλεσης του αγώνα ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ θα οριστεί νεώτερη ανακοίνωση.
     
 



   
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 6η Αγωνιστική 

Σάββατο 24 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 
2ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ 
3Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 
     

Κυριακή 25 Οκτ. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο : 
4ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
5ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 
6ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 
7ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 
8ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ 
     
     
Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 5η Αγωνιστική 
 Σάββατο 24 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 
2ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ 
3ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ 
4ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΝΟΥ 
5Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
6ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 
7ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΡΗΝΗΣ 
     

Κυριακή 25 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
8ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 
9ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 
     
 Κυριακή 25 Οκτ. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο : 
10ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 
11ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 
12ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 
13ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 
14ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 
     
     
Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 4η Αγωνιστική 

Σάββατο 24 Οκτ. 2015   Ώρα : 16:00
Γήπεδο : 
1ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011
ΒΑΡΒΑΡΑΣ 
2ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ 
     

Κυριακή 25 Οκτ. 2015   Ώρα : 11:00
Γήπεδο : 
3ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΡΗΜΝΗΣ 
4ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
5ΑΙΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ 
6ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 
     

Κυριακή 25 Οκτ. 2015   Ώρα : 15:00
Γήπεδο : 
7Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Ν. ΡΟΔΩΝ 
8ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΒΡΑΣΤΩΝ