Δευτέρα, 29 Δεκεμβρίου 2014

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Ολο το πρόγραμμα των αγώνων για 4 αγωνισικές. Την Κυριακή 4 Ιαν.το Π.Ο.Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ -ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ!!!!



Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 15η Αγωνιστική

Σάββατο 3 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ   ΝΙΚΗΤΗΣ
       

Κυριακή 4 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ   Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ   ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ   ΒΑΡΒΑΡΑΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
* ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ και Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ δεν διεξάγονται
  λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και του ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.
       
       
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 14η Αγωνιστική

Σάββατο 3 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ   ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ   ΣΤΑΝΟΥ
5 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ   ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ   Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
8 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ   ΟΛΥΝΘΟΥ
       
  Κυριακή 4 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
9 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ   ΒΡΑΣΤΩΝ
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ   ΣΥΚΙΑΣ
12 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ   Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
13 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
14 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
       
       
Γ' Ερασιτεχνική κατηγορία - 13η Αγωνιστική

Σάββατο 3 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011   Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ   ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
3 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ   ΣΥΚΙΑΣ
       

Κυριακή 4 Ιαν. 2015   Ώρα : 11:00   Γήπεδο :
4 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ   ΖΩΓΡΑΦΟΥ
5 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ   ΚΑΛΥΒΩΝ
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7 Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
  ΡΕΠΟ : ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ.-    
       
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 16η Αγωνιστική
  Σάββατο 10 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ   ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005   ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΙΕΡΙΣΣΟΥ
       

Κυριακή 11 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
5 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ   ΦΟΥΡΚΑΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ   Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
* ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ και Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ δεν διεξάγονται
  λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και του ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.
       
       
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 15η Αγωνιστική

Σάββατο 10 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΤΑΞΙΑΡΧΗ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ   ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
4 Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ   Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ
       
  Κυριακή 11 Ιαν. 2015   Ώρα : 11:00   Γήπεδο :
6 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ   ΚΡΗΜΝΗΣ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.   ΣΤΑΝΟΥ
8 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ   ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
9 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ   ΑΦΥΤΟΥ
       

Κυριακή 11 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
10 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ   ΓΟΜΑΤΙΟΥ
11 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
12 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
13 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ   ΚΡΗΝΗΣ
14 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
       
       
Γ' Ερασιτεχνική κατηγορία - 14η Αγωνιστική

Σάββατο 10 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ   ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2 ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ   ΒΑΒΔΟΥ
4 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
       

Κυριακή 11 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
5 Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ   ΣΑΡΤΗΣ
6 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ   ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ   ΔΟΥΜΠΙΩΝ
  ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ.-    
       
       
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 17η Αγωνιστική

Σάββατο 17 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ   ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ   ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
       

Κυριακή 18 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ   ΒΑΡΒΑΡΑΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ   ΣΑΡΤΗΣ
* ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ και Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ δεν διεξάγονται
  λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και του ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.
       
       
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 16η Αγωνιστική
  Σάββατο 17 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ   ΒΡΑΣΤΩΝ
3 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ   ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.   ΣΥΚΙΑΣ
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ   ΦΛΟΓΗΤΩΝ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ   Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
7 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       

Κυριακή 18 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
8 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
9 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ   ΚΡΗΜΝΗΣ
10 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ   Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
11 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ   ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
13 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
14 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ   Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
       
       
       
       
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 18η Αγωνιστική

Σάββατο 24 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ   ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ   ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ   Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
       

Κυριακή 25 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
6 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ   Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ   ΙΕΡΙΣΣΟΥ
* ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ : δεν διεξάγεται    
  λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και του ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.
       
       
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 17η Αγωνιστική

Σάββατο 24 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ   ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ   ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΣΤΑΝΟΥ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΑΦΥΤΟΥ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ   ΚΡΗΝΗΣ
7 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ   ΟΛΥΝΘΟΥ
8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       
       

Κυριακή 25 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
9 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ   ΓΟΜΑΤΙΟΥ
10 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ   ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΣΥΚΙΑΣ
12 Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ   Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ
13 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ   ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ
14 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ