Παρασκευή, 5 Δεκεμβρίου 2014

Tην Κυριακή 06 Δεκ.. τo ντέρμπι Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ VS ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ και ώρα:15:00 με διαιτητή τον Γουρλομάτη!!!. Ολοι οι διαιτητές των Πρωταθλημάτων στην ΕΠΣ Χαλκιδικής!!!




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    Σάββατο 6 Δεκ. 2014   Ώρα : 15:00
1 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ  
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΣΕΡΕΤΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΠΑΠΠΑΣ Β.  
3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΡΑΓΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ  
       
4 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.  
5 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ  
6 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
7 Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
8 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΡΗΓΑΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ  
       
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΛΒΑΝΟΣ - ΚΛΑΨΑΣ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.  
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
12 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΣΚΑΦΙΔΑΣ  
       
 
Κυριακή 7 Δεκ. 2014   Ώρα : 11:00
13 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΣΚΑΦΙΔΑΣ  
14 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ - ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  
15 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ  
       
16 ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΤΣΙΡΟΥΔΑ  
       
 
Κυριακή 7 Δεκ. 2014   Ώρα : 15:00
17 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ  
18 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΡΗΓΑΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ  
19 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΛΑΨΑΣ  
       
20 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΓΓΙΔΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.  
21 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΛΒΑΝΟΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
22 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ  
23 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ  
24 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ  
       
25 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
26 Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.  
27 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΑΠΑΣ Β. - ΣΕΡΕΤΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.  
       
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 6 Δεκ. 2014   Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΑΛΒΑΝΟΣ  
2 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΤΣΙΡΟΥΔΑ  
       
Κυριακή 7 Δεκ. 2014   Ώρα : 11:00
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΛΑΨΑΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.