Πέμπτη, 27 Νοεμβρίου 2014

Κλάους!!!!!! Μίνσκ – ΠΑΟΚ: 0-2

Λύτρωση για τον Δικέφαλο στο 82'  και στο 88' με τον διεθνή Λακκωματιώτη επιθετικό Κλάους Στέφανο Αθνασιάδη να βρίσκει και πάλι δίχτυα, μετά από ασίστ του Περέιρα!!!!!!Ο ΠΑΟΚ έφυγε με το διπλό από την έδρα της Ντιναμό Μινσκ με σκόρερ τον αρχηγό Στέφανο Αθανασιάδη και στις 11 Δεκεμβρίου στην Τούμπα κόντρα στην Γκινγκάμπ με νίκη σφραγίζει την πρόκριση για την επόμενη φάση του Europa League.

Κλάους!! Μινσκ – ΠΑΟΚ: 0-2 (live)
klaus
Ο ΠΑΟΚ ισοβάθμησε στην δεύτερη θέση με την Γκινγκάμπ μετά την νίκη του  επί της Ντιναμό Μινσκ και πλέον την τελευταία αγωνιστική θέλει νίκη έστω και με ένα γκολ διαφορά για να περάσει στην επόμενη φάση. Στον αγώνα της Τούμπας απέναντι στους Γάλλους τον Δικέφαλου δεν του κάνει η ισοπαλία αφού σε ισοβαθμία περνάει η Γκινγκάμπ. Στο μεταξύ η Φιορεντίνα έχει ήδη προκριθεί.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

Φιορεντίνα               13
Γκινγκάμπ                 7
ΠΑΟΚ                         7
Ντιναμό Μινσκ        1




Tο Σάββατο 29 Νοέ. το ΝΤΕΡΜΠΙ: Διγενής Λακκώματος VS Α.Ο. Σημάντρων και ώρα:15:00 στο γήπεδο"Αβραάμ Παπαδόπουλος" με διαιτητή τον Δραγάτη. Ολοι οι διαιτητές των Πρωταθλημάτων!!!!!


vs


ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
Σάββατο 29 Νοε. 2014   Ώρα : 15:00
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΓΡΕΒΕΝΗΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ  
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
       
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  
5 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΓΟΥΤΑΣ - ΑΛΒΑΝΟΣ
6 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ.  
7 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ  
8 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ  
       
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. - ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
10 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ- ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ - ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
11 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ  
12 ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΑΣΙΝΑΣ - ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ  
       
 
Κυριακή 30 Νοε. 2014   Ώρα : 11:00
13 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ  
14 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
15 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΡΗΓΑΣ  
       
16 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ - ΤΣΙΡΟΥΔΑ  
       
 
Κυριακή 30 Νοε. 2014   Ώρα : 15:00
17 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΡΗΓΑΣ  
18 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΕΡΕΤΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ.  
19 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΓΡΕΒΕΝΗΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ  
       
20 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ  
21 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ  
22 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΛΒΑΝΟΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΚΛΑΨΑΣ  
23 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
24 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
25 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ  
       
26 Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ   
27 ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΣΚΑΦΙΔΑΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
       
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 29 Νοε. 2014   Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
       
Κυριακή 30 Νοε. 2014   Ώρα : 11:00
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ   
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΛΑΨΑΣ  
4 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ