Πέμπτη, 20 Νοεμβρίου 2014

Tο Σάββατο 22 Νοέ. τo παιχνίδι Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ VS ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ και ώρα:15:00 με διαιτητή τον Μαλανδρή!!!. Ολοι οι διαιτητές των Πρωταθλημάτων στην ΕΠΣ Χαλκιδικής!!!



ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    Σάββατο 22 Νοε. 2014   Ώρα : 15:00
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
       
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
5 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
6 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΛΑΨΑΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ  
7 Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΣΕΡΕΤΗΣ - ΚΑΡΡΑΣ  
8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ  
9 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ  
10 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΛΒΑΝΟΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ  
       
11 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
12 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΡΗΓΑΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.  
       
 
Κυριακή 23 Νοε. 2014   Ώρα : 11:00
13 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ  
       
14 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ - ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
15 ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ  
       
 
Κυριακή 23 Νοε. 2014   Ώρα : 15:00
17 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΡΑΓΚΟΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ  
18 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ - ΡΗΓΑΣ  
19 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΛΑΨΑΣ  
       
20 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΑΛΒΑΝΟΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ  
21 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
22 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΕΡΕΤΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
23 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΓΟΥΤΑΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  
24 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
25 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΣΚΑΦΙΔΑΣ  
       
26 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ - ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ  
27 Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. - ΤΣΙΡΟΥΔΑ  
       
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Κυριακή 23 Νοε. 2014   Ώρα : 11:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ