Πέμπτη, 30 Οκτωβρίου 2014

Tην Κυριακή 2 Νοέ. ο αγώνας Δόξα VS Διγενής και ώρα:15:00 στην ΟΡΜΥΛΙΑ. Ολοι οι διαιτητές των Πρωταθλημάτων!!!!!



ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    Σάββατο 1 Νοε. 2014   Ώρα : 15:00
1 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΣΚΑΦΙΔΑΣ  
       
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ  
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
5 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓΓΙΔΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. -   
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ  
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ  
8 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΚΑΡΡΑΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ  
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
       
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΛΑΨΑΣ - ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  
11 Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ   
12 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ  
       
    Κυριακή 2 Νοε. 2014   Ώρα : 11:00
13 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΕΡΕΤΗΣ - ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ  
14 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  
15 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.  
       
16 ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΜΠΑΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
17 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ - ΤΣΙΡΟΥΔΑ  
       
 
Κυριακή 2 Νοε. 2014   Ώρα : 15:00
18 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ  
19 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
20 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΡΑΓΚΟΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ  
21 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
22 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ - ΚΛΑΨΑΣ  
23 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
       
24 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΣΕΡΕΤΗΣ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ  
25 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
26 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΡΗΓΑΣ - ΣΚΑΦΙΔΑΣ
       
27 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ. - ΚΕΧΑΓΙΑΣ - ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  
28 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ - ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ  
       
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
       
    Σάββατο 1 Νοε. 2014   Ώρα : 11:00  
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.  
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΛΒΑΝΟΣ  
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  
5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
6 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ Α
       
 
Κυριακή 2 Νοε. 2014   Ώρα : 11:00  
7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
  ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ.-    
       
 

KΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Την Τετάρτη 5 Νοε. 2014 και ώρα 18:30 η κλήρωση για την προημιτελική και ημιτελική φάση!!!!



Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι η κλήρωση για την επόμενη ( προημιτελική ) και μεθεπόμενη ( ημιτελική ) φάση του Κυπέλλου Χαλκιδικής, θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 5 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 18:30 στα γραφεία της Ένωσης. Στην προημιτελική φάση συμμετέχουν οι ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ, ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ, Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ, ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ και ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.