Πέμπτη, 16 Οκτωβρίου 2014

Ανακοίνωση για τα ποδοσφαιρικά τμήματα υποδομής του Διγενή Λακκώματος

Τα "Διγενάκια" μας πάλι σε δράση.......
 
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, ότι άλλαξε το πρόγραμμα της Κυριακής 19 Οκτ.  για τα μπαμπίνι (2009,2008,2007).
Ξεκινάει το πρωτάθλημα στα γήπεδα του Ολυμπιακού, οπότε θα παίξουν εκεί στις 12:45 την Κυριακή 19 Οκτ. Ο φιλικός αγώνας με το Πανόραμα ακυρώνεται.

Οι τζούνιορ (2004,2005,2006) θα παίξουν στις 10:00 η ώρα το πρωί της Κυριακής 19 Οκτ.
Το παιδικό (2000,2001,2002,2003) θα παίξει στις 12:30.
Επίσης σας ενημερώνουμε ότι το τμήμα του παιδικού χρειάζεται οπωσδήποτε πιστοποιητικά ταυτοπροσωπίας με φωτογραφία από τον αρμόδιο δήμο (ή ΚΕΠ) και βεβαίωση καρδιολόγου, για τη συμμετοχή του στο πρωτάθλημα.
Για τα μικρότερα τμήματα αρκεί μία απλή βεβαίωση παιδιάτρου. Το πιστοποιητικό ταυτοπροσωπίας είναι προαιρετικό, όμως συνιστώμενο.

Tην Κυριακή 19 Οκτ. το Διγενής Λακκώματος VS Ακανθος Ιερισσου και ώρα:16:00 στο "Αβραάμ Παπαδόπουλος". Ολοι οι διαιτητές των Πρωταθλημάτων!!!!!

vs

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Σάββατο 18 Οκτ. 2014   Ώρα : 16:00
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΓΡΕΒΕΝΗΣ - ΠΑΣΣΑΛΗΣ
3 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΔΡΑΓΚΟΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ.
6 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
8 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.
9 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΛΑΨΑΣ - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.
10 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ
11 ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΣΚΑΦΙΔΑΣ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν.
12 Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ

Κυριακή 19 Οκτ. 2014   Ώρα : 11:00
13 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΔΡΑΓΑΤΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ
14 Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ Β. - ΠΑΠΠΑΣ ΣΤ.
15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. - ΠΑΣΣΑΛΗΣ - ΔΕΡΜΑΤΙΔΟΥ
16 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ - ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
17 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ - ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ - ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ

Κυριακή 19 Οκτ. 2014   Ώρα : 16:00
18 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΕΡΕΤΗΣ - ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ.
19 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ - ΓΟΥΤΑΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ
20 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ - ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ
21 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ - ΣΚΑΦΙΔΑΣ
22 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ - ΓΡΕΒΕΝΗΣ - ΑΓΓΙΔΗΣ
23 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΟΥΡΙΔΗΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
24 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ - ΧΑΡΤΑΒΕΛΑΣ
25 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΓΑΠΙΔΗΣ - ΜΠΑΣΙΝΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
26 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ - ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
27 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
28 Α.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σάββατο 18 Οκτ. 2014   Ώρα : 11:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ 
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ
5 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΝΟΣ
6 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ 
7 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ 
Κυριακή 19 Οκτ. 2014   Ώρα : 11:00
8 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ.-