Δευτέρα, 29 Δεκεμβρίου 2014

ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Ολο το πρόγραμμα των αγώνων για 4 αγωνισικές. Την Κυριακή 4 Ιαν.το Π.Ο.Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ -ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ!!!!



Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 15η Αγωνιστική

Σάββατο 3 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ   ΝΙΚΗΤΗΣ
       

Κυριακή 4 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ   Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ   ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ   ΒΑΡΒΑΡΑΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ   ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
* ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ και Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ δεν διεξάγονται
  λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και του ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.
       
       
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 14η Αγωνιστική

Σάββατο 3 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ   ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ   ΣΤΑΝΟΥ
5 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ   ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ   Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
8 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ   ΟΛΥΝΘΟΥ
       
  Κυριακή 4 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
9 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ   ΒΡΑΣΤΩΝ
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ   ΣΥΚΙΑΣ
12 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ   Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
13 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
14 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
       
       
Γ' Ερασιτεχνική κατηγορία - 13η Αγωνιστική

Σάββατο 3 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011   Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ   ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
3 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ   ΣΥΚΙΑΣ
       

Κυριακή 4 Ιαν. 2015   Ώρα : 11:00   Γήπεδο :
4 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ   ΖΩΓΡΑΦΟΥ
5 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ   ΚΑΛΥΒΩΝ
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7 Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
  ΡΕΠΟ : ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ.-    
       
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 16η Αγωνιστική
  Σάββατο 10 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ   ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005   ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΙΕΡΙΣΣΟΥ
       

Κυριακή 11 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
5 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ   ΦΟΥΡΚΑΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ   Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
* ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ και Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ δεν διεξάγονται
  λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και του ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.
       
       
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 15η Αγωνιστική

Σάββατο 10 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΤΑΞΙΑΡΧΗ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ   ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
4 Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ   Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ
5 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ
       
  Κυριακή 11 Ιαν. 2015   Ώρα : 11:00   Γήπεδο :
6 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ   ΚΡΗΜΝΗΣ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.   ΣΤΑΝΟΥ
8 ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ   ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
9 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ   ΑΦΥΤΟΥ
       

Κυριακή 11 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
10 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ   ΓΟΜΑΤΙΟΥ
11 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
12 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
13 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ   ΚΡΗΝΗΣ
14 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
       
       
Γ' Ερασιτεχνική κατηγορία - 14η Αγωνιστική

Σάββατο 10 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ   ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2 ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ   ΒΑΒΔΟΥ
4 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
       

Κυριακή 11 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
5 Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ   ΣΑΡΤΗΣ
6 ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ   ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ   ΔΟΥΜΠΙΩΝ
  ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ.-    
       
       
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 17η Αγωνιστική

Σάββατο 17 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ   ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ   ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
       

Κυριακή 18 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ   ΒΑΡΒΑΡΑΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ   ΣΑΡΤΗΣ
* ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ και Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ δεν διεξάγονται
  λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και του ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.
       
       
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 16η Αγωνιστική
  Σάββατο 17 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ   ΒΡΑΣΤΩΝ
3 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ   ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.   ΣΥΚΙΑΣ
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ   ΦΛΟΓΗΤΩΝ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ   Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
7 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       

Κυριακή 18 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
8 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
9 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ   ΚΡΗΜΝΗΣ
10 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ   Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
11 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ   ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
13 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
14 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ   Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
       
       
       
       
Α' Ερασιτεχνική κατηγορία - 18η Αγωνιστική

Σάββατο 24 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ   ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ   ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ   Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
       

Κυριακή 25 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
6 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ   Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ   ΙΕΡΙΣΣΟΥ
* ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ : δεν διεξάγεται    
  λόγω αποχώρησης από το πρωτάθλημα του Ν. ΔΙΑΓΟΡΑ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ και του ΑΙΓΕΑ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.
       
       
Β' Ερασιτεχνική κατηγορία - 17η Αγωνιστική

Σάββατο 24 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ   ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ   ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΣΤΑΝΟΥ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΑΦΥΤΟΥ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ   ΚΡΗΝΗΣ
7 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ   ΟΛΥΝΘΟΥ
8 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       
       

Κυριακή 25 Ιαν. 2015   Ώρα : 15:00   Γήπεδο :
9 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ   ΓΟΜΑΤΙΟΥ
10 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ   ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   ΣΥΚΙΑΣ
12 Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ   Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ
13 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ   ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ
14 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ

Κυριακή, 28 Δεκεμβρίου 2014

"Κάηκε" το Λάκκωμα για την γιορτή του Στέφανου Αθανασιάδη!!!!!


O  Στέφανος Αθανασιάδης είχε χτες την ονομαστική εορτή του και είπε να το… κάψει μαζί με συγγενείς και φίλους στο Λάκκωμα Χαλκιδικής, ανάμεσα τους και ο συμπαίκτης του στον ΠΑΟΚ, Δημήτρης Κωνσταντινίδης.
klaous_party
Το γλέντι στο σπίτι του στο Λάκκωμα του διεθνή επιθετικού του ΠΑΟΚ κράτησε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες, με ζωντανή μουσική και ποντιακά τραγούδια, που ενθουσίασαν ακόμη και όσους δεν κατάγονται από τον Πόντο και δεν έχουν μάθει να γλεντούν μ” αυτόν τον τρόπο… Φυσικά υπήρχαν σπιτικό φαγητό και παραδοσιακοί μεζέδες φτιαγμένα από τη μητέρα του Στέφανου Αθανασιάδη.
 

Με πολλά μετάλλια απο το «Marmara Cup» που έγινε στην Τουρκία επέστρεψαν οι καρατέκα από το Λάκκωμα!!!!

  Τα παιδιά απο το  Λάκκωμα σηκώσανε ψηλά την Γαλανόλευκη μέσα στην Τουρκία και μας κάνανε και πάλι περήφανους!!!!!!


 Με ένα χρυσό μετάλλιο, ένα ασημένιο και πέντε χάλκινα επέστρεψε από την Τουρκία και το διεθνές τουρνουά καράτε «The Marmara Cup» η ομάδα του ΑΣ «Λάκκωμα» Χαλκιδικής...
Το χρυσό μετάλλιο κατέκτησε η Κατερίνα Πλαστράκη (-61κ. γυναικών), το ασημένιο ο Αναστάσιος Ορτουλίδης (ομαδικό εφήβων) και τα χάλκινα οι: Μουταφτσής Ηλίας (-75κ. ανδρών), Τζίλια Στελίνα (2004 -34κ.), Ιωαννίδης Χαράλαμπος (2005 -30κ.), Μαμόγλου Φωτεινή (νεανίδων -47κ.) και ομαδικό γυναικών.


Πέμπτη θέση κατέκτησαν οι Σώτα Λεό και Χαραλαμπίδης Ιωάννης, ενώ συμμετοχή είχαν οι Τζίλιας Χρήστος (2005 -25κ.) και Παπαδόπουλος Γιώργος (2006 -30κ.).


Ο προπονητής του συλλόγου Κώστας Παπαδόπουλος ευχαριστεί για την υποστήριξη την χορηγό εταιρία Sahara Resort, των αδελφών Κεντεποζίδη.

Επέστρεψε στην Χαλκιδική απο την Καστοριά ο Λακκωματιώτης "στραϊκερ" Δημήτρης Τσαμασλίδης και θα αγωνίζεται με την φανέλα του Απόλλων Αρναίας!!!!!!






Ο ΤΣΑΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΓΧΩΡΙΑΝΟ ΤΟΥ ΚΛΑΟΥΣ...

.....ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΟΥΣ ΔΥΟ ΣΥΝΓΧΩΡΙΑΝΟΥΣ ΤΟΥ  ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ.

Δευτέρα, 22 Δεκεμβρίου 2014

Η βαθμολογία και άλλα στατιστικά στοιχεία της Α΄ Κατηγορίας σε 14 αγώνες στην ΕΠΣ Χαλκιδικής.



Α΄ Ερασιτεχνική 2014 - 2015 - 14η Αγωνιστική
Πίνακας Βαθμολογίας
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ 
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 "ΤΑ Μ.Κ." ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 13 11 1 1 36 13 34 0 34
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 14 10 4 0 29 9 34 0 34
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 14 11 1 2 38 11 34 0 34
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 13 10 1 2 32 9 31 0 31
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 14 9 3 2 27 10 30 0 30
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 14 9 1 4 38 14 28 0 28
7 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 14  9 0 5 24 16 27 0 27
8 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 14 7 0 7 37 18 21 0 21
9 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 14 7 0 7 30 25 21 0 21
10 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 14 5 4 5 26 22 19 0 19
11 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 14 3 4 7 17 24 13 0 13
12 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 14 4 1 9 17 27 13 0 13
13 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 14 1 2 11 12 44 5 0 5
14 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 14 1 2 11 15 62 5 0 5
15 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 14 2 0 12 6 38 6 6 0
16 Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ 14 0 0 14 0 42 0 6 -6
ΣΥΝΟΛΑ : 222 99 24 99 384 384 321 12 309


* ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ( 12η Αγωνιστική ) Διεξάγεται 7 Ιαν. 2015.


     ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΚΟΡΕΡΣ 2014-15 (14η αγων.)

    13 ΓΚΟΛ:  Ραμιώτης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ).
    11 ΓΚΟΛ:  Χριστάρας (ΠΟΡΤΑΡΙΑ).
      9 ΓΚΟΛ:  Σαϊτιώτης (ΣΗΜΑΝΤΡΑ).
      8 ΓΚΟΛ:  Γεραγώτης (ΒΑΡΒΑΡΑ). 
      7 ΓΚΟΛΤαρασίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ),
      6 ΓΚΟΛ:   Ξανθινίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ),
                       Καμπουρίδης, Δόμπρογλου, Βελάϊ (ΤΡΙΓΛΙΑ),
                       Κοχλιαρίδης (ΟΡΜΥΛΙΑ).
      5 ΓΚΟΛ:   Ζούνης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ),
                       Μπάτζιος (ΠΟΡΤΑΡΙΑ),
                       Μιχάλης (ΣΗΜΑΝΤΡΑ),
                       Σμυρλής (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ),
                       Πετσάβας (ΣΑΡΤΗ).
      4 ΓΚΟΛ:   Χατζηστεργίου (ΒΑΡΒΑΡΑ),
                       Ζαχαριάδης (ΛΑΚΚΩΜΑ),
                       Λανταβός Ι., Γκότας (ΟΡΜΥΛΙΑ),
                       Παπαστεργίου (ΜΟΥΔΑΝΙΑ),
                       Καραδήμος, Σύγγελης (ΝΙΚΗΤΗ),
                       Ταξίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ),
                       Ατσκα (ΣΗΜΑΝΤΡΑ).                            
      3 ΓΚΟΛ:   Βούλγαρης, Χλιάπας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ),
                       Λιδιανός (ΝΙΚΗΤΗ),
                       Τότσα (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ),
                       Κωτάκης, Μελίσης (ΒΑΡΒΑΡΑ),
                       Μανόλωφ (ΤΡΙΓΛΙΑ),
                       Ναλμπάντης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ),
                       Παναγιωτόπουλος, Ναιντόφσκι, Μητράκος, Ψευτογιώργος Θ.,  (ΠΟΡΤΑΡΙΑ),
                       Σιώκος, Κομνηνάκης, Κομνηνάκης, Συρόπουλος Κ. (ΙΕΡΙΣΣΟΣ),
                       Στεφανόπουλος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ),
                       Νταής (ΦΟΥΡΚΑ),
                       Παπανικολάου (ΣΑΡΤΗ).
     2 ΓΚΟΛ:    Γκαρτζώνης, Βράκας  (ΣΗΜΑΝΤΡΑ),
                       Καραγιώργης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ),
                       Γιαλετζής, Ντάσι (ΛΑΚΚΩΜΑ),
                       Σεϊρανίδης Δ., Λιάπης (ΦΟΥΡΚΑ),
                       Παπανικολάου (ΝΙΚΗΤΗΣ),
                       Χάβος, Καριαφίνης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ),
                       Νικολαϊδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ),
                       Καραβασίλης, Πανταζίδης, Θεοδωρίδης, Θαλασσάς (ΟΡΜΥΛΙΑ),
                       Λευκαρίτης, Κουτσουρές Ψευτογιώργος Μ. (ΠΟΡΤΑΡΙΑ),
                       Κούτρας (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ).       
     1 ΓΚΟΛ:    Τσιώνας, Ζαχαριάδης. Λεονταρίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ),
                       Δούμας, Βέντζιος, Παπαφλωράτος, Τσανακτσίδης, Μπάφας, Ούτσα, Χασαπίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ),
                       Τσιλιγκιρίδης, Ζάβας, Παυλάτος, Μωραϊτης (ΒΑΡΒΑΡΑ),
                       Στόϊκος Α., Κουκουλής, Στρούνης, Παπαλιώζης, Στρατώνι (ΣΤΡΑΤΩΝΙ),
                       Σαρβανίδης, Μανώλη, Γαληνός, Φοιτάς, Μιστιλίδης Α. (ΣΗΜΑΝΤΡΑ),
                        Στάυρου, Χατζηδρόσος. Λαγόντζος, Παπαδόπουλος Α. (ΙΕΡΙΣΣΟΣ),
                        Λανταβός Γ., Ζαφειρίδης (ΟΡΜΥΛΙΑ),
                        Κακούρος, Τσιότρας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ),
                        Παπίτζε, Μαυρόπουλος, Μαντάρας, , Λειβαδειώτης, Τόμε Δ. (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ),
                        Kωνσταντάκης, Μίγκα (ΦΟΥΡΚΑ),
                        Σύγγελης, Τακάκης (ΣΑΡΤΗ),
                        Εφραιμίδης, Δημητρίου, Καράϊ (ΑΙΓΕΑΣ),
                        Φράγκαλης (ΝΙΚΗΤΗ),
                        Μπαλαμπάνης, Καραπαύλος, Μαντάκης, Πανανός, Τσεκλίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ)
      ΑΥΤΟΓΚΟΛ: θεοδωρίδης (ΟΡΜΥΛΙΑΣ) υπέρ ΒΑΡΒΑΡΑΣ,
                           Χουμάς (ΣΑΡΤΗΣ) υπέρ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ,
                           Zούνης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) υπέρ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ,
                           Τσίγκας (ΤΡΙΓΛΙΑΣ), υπέρ ΒΑΡΒΑΡΑΣ,
                           Στρούνης (ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) υπέρ ΟΡΜΥΛΙΑΣ,
                           Παπαλιώζης (ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) υπέρ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.

                                       ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (14η Αγων.)
             ΣΩΜΑΤΕΙΟ                              ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ                                                      ΤΕΡΜΑΤΑ
       1. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ                   Γεραγώτης                                                                             8
       2. ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ                      Νταής                                                                                    3
       3. ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ                Σιώκος, Κομνηνάκης, Συρόπουλος Κ., Παπαϊωάννου           3
       4. ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ             Σμυρλής                                                                                 5
       5. ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ                     Κοχλιαρίδης                                                                            6
       6. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ       Χριστάρας                                                                               11
       7. ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ          Ξανθινίδης                                                                              6
       8. Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ                      Σαϊτιώτης                                                                               9
       9. Ν.ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν. ΠΛΑΓΙΩΝ          
      10. ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                    Ζούνης                                                                                   5
      11. Π.Ο. Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ               Ταρασίδης                                                                                7
      12. Π.Ο. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ                    Καμπουρίδης, Βελάϊ, Δόμπρογλου                                           6
      13. ΤΑ .Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ            Ραμιώτης                                                                                13
      14. Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ                            Πετσάβας                                                                                 5
      15. ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ                    Καραδήμος, Σύγγελης                                                             4
      16. ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ               Εφραιμίδης, Δημητρίου, Καράϊ                                                  1
    


                                                   ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΕΝΑΛΤΙ  -  ΑΠΟΒΟΛΩΝ (14η Αγων.)
                                                                           Π Ε Ν Α Λ Τ Ι                                         Α Π Ο Β Ο Λ Ε Σ
                                                                          ΥΠΕΡ           ΚΑΤΑ                            ΥΠΕΡ              ΚΑΤΑ
       1. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ                                1 (1)                                                    0                      1  
       2. ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ                                  3(3)             3 (2)                                3                      1
       3. ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ                                                                                          0                      1
       4. ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ                                                 3 (3)                                3                      3
       5. Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ                                        1 (1)              4 (3)                                0                      0
       6. Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ                                3 (2)              1 (1)                                2                      0
       7. ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ                        1 (1)              3 (3)                                1                      1
       8. ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ                     2 (2)                                                      2                      1
       9. ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ                                2 (1)                2(2)                               0                      5
      10. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ                  2 (0)               3 (1)                               2                      1
      11. Ν. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΛΑΓΙΩΝ
      12. ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                              2 (2)                 2 (1)                             0                       1
      13. Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ                                                        2 (1)                             1                       3
      14. Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ                                    7 (5)                                                      4                       2
      15. ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ                        4 (3)                 2 (2)                             3                       1
      16. ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ                                                         3 (2)                             1                      2
       ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
         Σ Υ Ν Ο Λ Ο                                            28 (22)             28 (22)                        23                    23

                                    ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ   ΣΤΗΝ  Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η Αγων.)

             ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ                        ΑΓΩΝΕΣ          ΠΕΝΑΛΤΙ              ΑΠΟΒΟΛΕΣ               1       Χ       2
  1.  ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ                                  11                      2                                 1                       3       1        7
  2.  ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ                                 8                       6                                 4                        3       1       4
  3.  ΔΡΑΓΑΤΗΣ                                    10                       6                                2                       4       2        4
  4.  ΔΡΑΓΚΟΣ                                       6                       1                                 0                        1       2       3
  5.  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ                                 7                       2                                 3                        3       2        2
  6.  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ                              4                       1                                 1                        3       1        0
  7.  ΣΕΡΕΤΗΣ                                        7                       5                                 3                        4        0       3
  8. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ                               5                       0                                 1                        3        0       2
  9. ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ                             10                       1                                 3                        5        3       2 
 10. ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ                               6                       2                                  3                        2        0       4
 11. ΚΑΛΕΜΤΖΗΣ                                  2                       0                                  2                        1        0       1 
 12. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ                                 3                       1                                  0                        2        1       0
 13. ΠΑΠΑΣ Β.                                      1                       0                                  0                        1        0       0
 14. ΚΟΥΡΙΔΗΣ                                     1                       1                                  0                        0        0       1
 15. ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ                             1                       0                                  0                        0        0       1
 16.ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ                        1                       0                                  0                        1        0        0
  Γ Ε Ν Ι Κ Ο   Σ Υ Ν Ο Λ Ο                 83                    28                               23                      34     11     32